O Naší Hospodě

Naše Hospoda Smíchovská

Milí hosté, milovníci výborného piva a chutného jídla

vítáme vás v Naší hospodě Smíchovské. U nás naleznete pokrmy dle vybraných receptů z kuchařek našich babiček. Možná budete překvapeni, co všechno se u nich dá nalézt. Ponechali jsme je v původní podobě a jen některé trochu upravili podle soudobých kuchařských zvyklostí.

Ochutnat u nás můžete gulášek, vepřové kolínko, žebírka a spoustu dalších pokrmů. A nemyslete si, i tradiční česká kuchyně může být zdravá, pokud se dělá z kvalitních surovin. Stačí jen nahlédnout do našeho jídelního lístku a přesvědčit se.

Naše poslání

Naši hospodu provozujeme především pro to, že hostinská činnost je naší velkou vášní. Těší nás pokrmy připravovat kvalitně a chutně a pivo podávat v té nejvyšší kvalitě, která je přímo závislá na každodenní péči a celé pivní hospodářství.

Naši hosté se k nám rádi vracejí za příjemným personálem, pohodovým prostředím a hlavně kvůli tomu, že řemeslo děláme s radostí a poctivě. Největší odměnou pro nás je spokojený a usměvavý host. Proto se nebojte náš personál pochválit, pokud si to zaslouží :)

Informace hostům

Podávání poloviční porce je možné, konečnou cenu pokrmu poptejte u obsluhy. Váha pokrmů je uvedena v syrovém stavu. Nebojte se nás zeptat, rádi vyhovíme vaší potravinové alergii, intoleranci či dietě. V pondělí až čtvrtek vaříme do 21:30, v pátek a sobotu do 22:30 a v neděli do 20:30.

Přijďte do Naší hospody oslavit rodinnou, firemní nebo jinou společenskou událost. Rádi pro vás připravíme prostory, upravíme uspořádání stolů a vyjdeme vám vstříc s výběrem pokrmů. Celková kapacita celé hospody je i se zahrádkou okolo 250 míst, takže se nemusíte bát, že Vás a Vaše hosty neusadíme.

 

 

Fotogalerie

tn_obrazek_380.jpeg

tn_obrazek_379.jpeg

tn_obrazek_378.jpeg

tn_obrazek_377.jpeg

tn_obrazek_376.jpeg

tn_obrazek_375.jpeg

tn_obrazek_374.jpeg

tn_obrazek_373.jpeg

tn_obrazek_372.jpeg

tn_obrazek_371.jpeg

tn_obrazek_370.jpeg

tn_obrazek_369.jpg

tn_obrazek_342.jpg


Denní menu každý den v mailu

Pokud si přejete dostávat každé ráno informace o denním menu, které ten den vaříme, napište nám svůj mail.

Kde nás najdete

Jindřišská 276
530 02 Pardubice

775 947 999

Najdete nás také na facebooku

Platební karty chéque déjeuner Ticket Restaurant Sodexo WiFi

© 2024, Naše Hospoda - Smíchovská – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Partneři

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑